Zakres działań biur rachunkowych. Cennik usług biura rachunkowego

Biura rachunkowe zajmują się wszelkimi sprawami związanymi z założeniem działalności gospodarczej, świadczeniem usług księgowych jak również reprezentują klienta przed urzędami. Biuro rachunkowe usługi oraz cennik dostosowuje do klienta. Wszystko jest zależne od tego co potrzebujemy od biura i jak duża jest nasza firma.

Możemy zlecić kompleksowe prowadzenie ksiąg podatkowych w tym Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, prowadzenie Ewidencji Przychodów oraz Ewidencji Środków Trwałych. Sprawy kadrowe również wykona za nas biuro. Podstawową usługą świadczoną przez większość biur jest doradztwo podatkowe, prowadzenie Ksiąg Handlowych, rozliczanie VAT czy rozliczenia pracownicze. Większość biur prowadzi bardzo szeroki zakres świadczeń. Co raz częściej można spotkać biura, które współpracują z kancelarią prawniczą co jest dodatkowym atutem.

Biuro pomoże nam również w zdobyciu dotacji lub środków unijnych na założenie własnej działalności gospodarczej a następnie przypilnuje abyśmy się prawidłowo z tych funduszy rozliczyli. Biura pośredniczą też w uzyskiwaniu zwrotu podatku zapłaconego za granicą.

 

Author: skladkachorobowa.pl