Biura księgowe we Wrocławiu. Gdzie najlepsza księgowość ?

Prowadząc księgowość najlepiej zdać się na specjalistów. W obecnych czasach w każdym większym lub mniejszym mieście odnajdziemy wiele biur. Wrocław nie należy do wyjątków. Jak wybrać najlepsze biuro? Czym się kierować przy wyborze?

Wybierając biuro księgowe warto nie tylko kierować się niską ceną, lecz powinno się dla własnego dobra sprawdzić czy jest ono zweryfikowane oraz czy posiada certyfikat C. I.K.

Biura księgowe posiadają szeroki zakres usług, które świadczą swoim klientom. Możemy im zlecić prowadzenie księgowości zarówno pełnej jak i uproszczonej, podatkowej książki przychodów i rozchodów, sporządzenie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego (PIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT). Prowadzą również obsługę podatkową w zakresie sporządzania wymaganych przez prawo deklaracji podatkowych, doradztwo jeśli chodzi o wybór sposobu opodatkowania (jeżeli taki mamy). Niektóre biura oferują nam również sporządzanie druków zgłoszeniowych i deklaracji do ZUS, prowadzenie akt osobowych czy nawet wykonywanie dokumentacji przebiegu zatrudnienia, wynagrodzenia (zaświadczenia o zarobkach potrzebne np. do MOP-su).

 

Author: skladkachorobowa.pl